Sąjungos šiltnamio efektą sukeliančių dujų registre užregistruoti juridiniai asmenys (brokeriai)

 

UAB „Agro Neveronys“ , Tel.: +370 656 55096, El. paštas: inga.j@company.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Ingrida Joneikienė

El. paštas: inga.j@company.lt

Dmitrijus Miškinas

El. paštas: dmitrijus.m@sanitex.eu

UAB „Energogrupė“, Tel.: +370 698 31024, El. paštas: jv@windenergy.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Justinas Vilpišauskas

El. paštas: jv@windenergy.lt

Irma Kulvinskienė

El. paštas: kulvinskiene@gmail.com

UAB „Energijos tiekimas“, Tel.: +370 5 278 2770, Faks.: +370 5 278 2750, El. paštas: info@etiekimas.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Vidmantas Salietis

El. paštas: vidmantas.salietis@etiekimas.lt

Povilas Čėsna

El.paštas: povilas.cesna@etiekimas.lt

Aldevinas Burokas

El. paštas: aldevinas.burokas@etiekimas.lt

UAB „Grata group“, Tel.: +370 5 2333 931, Faks.: +370 5 207 4407, El. paštas:  info@gratagroup.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Edmundas Vilimas

El. paštas: e.vilimas@gratagroup.lt

Daina Jurevičienė

El. paštas: info@gratagroup.lt

Mindaugas Bručkus

El. paštas: m.bruckis@gratagroup.lt

UAB „Renerga“, Tel.: +370 349 56627, Faks.: +370 349 56046, El. paštas: info@renerga.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Mindaugas Juodis

El. paštas: m. juodis@renerga.lt

Linas Sabaliauskas

El. paštas: l.sabaliauskas@renerga.lt

UAB „Vėjo gūsis“, Tel.: +370 46 404228, El. paštas: info@stemma.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Rolanda Aleknaitė

El. paštas:  rolanda@nemo.lt

Egidijus Simutis

El. paštas: es@nemo.lt

UAB „Vėjo vatas“, Tel.: +370 46 404228, El. paštas:  info@stemma.lt

Pirmasis įgaliotasis atstovas Antrasis įgaliotasis atstovas Papildomas įgaliotasis atstovas

Rolanda Aleknaitė

El. paštas: rolanda@nemo.lt

Egidijus Simutis

El. paštas: es@nemo.lt