Poilsis Nidoje ir Juodkrantėje – garantuotas savaitgalis

Ar dažnai Jus aplanko mintys apie tai, kas yra tikras, geras ir pilnavertis poilsis? Populiariausias suvokimas, jog poilsis – tai laisvas nuo darbo laikas. Tačiau, kad tas laikas duotų naudos, kad būtų įdomus, vertingas ir iš tiesų leistų atgaivinti protą, kūną bei mintis, jį patartina planuoti iš anksto.  

Ar poilsis reikalingas parai, ar savaitei, ar mėnesiui – kiekvienam leidžiama nuspręsti pačiam… Tačiau nereikėtų užmiršti, kad psichologų teigimu, žmogui reikia kelių dienų tam, kad atsipalaiduotų, kad suprastų ir priprastų prie atostogų. O tada jau prasidės tikrasis poilsis…

Svarbu įvertinti, kad atostogos – tai psichologinė būsena, kurią galima sukurti įvairiausiomis priemonėmis. Viena iš jų galėtų būti poilsis Nidoje.

Nida – Lietuvoje esantis, nesunkiai pasiekiamas autentiškas gamtos kraštas, kitaip dar vadinamas prabangiu Lietuvos pajūrio kurortu.

Ir jį vertina ne vien mūsų tautiečiai, bet ir iš įvairių pasaulio kampelių atvykstantys turistai, ieškantys gamtos prieglobsčio, grožio, dvasinės ramybės ar tiesiog harmoningo poilsio.

poilsis nidoje garantuotas savaitgalis

poilsio namai nidoje lietuvoje

Įprasta manyti, kad poilsis Nidoje geriausias vasarą. Su tuo sunku pasiginčyti, nes saulė, grynas oras, nuostabi gamta ir jūros kvapas – labai reikalingi žmogui ir dažnai neatsiejami nuo atostogų. Tačiau poilsis Nidoje ne vien vasarą turi kuo nustebinti…

Ar žinote, kad garsus Nobelio premijos laureatas, vokiečių rašytojas Tomas Manas Nida susižavėjo apsilankęs čia rudenį? Poilsis Nidoje rudenį žavus savaip – vėjo pustomos kopos, garsus bangų ošimas, šokančios jūros galia ir į miestelio gatves įsisukusi ramybė.

Išties Nida rudenį sulaukia mažiau svečių ir lankytojų, tačiau tuo ji ir išlieka žavi. Senasis Kuršių nerijos miestelis tampa puikiu prieglobsčiu tiems, kurie bėga nuo šurmulio, ieško ramybės, harmonijos ir nori pabūti atokiau nuo gausybės žmonių ir greito gyvenimo tempo.

poilsis juodkranteje  

nida poilsis

Poilsis Nidoje galimas ir žiemą. Psichologai sako, kad vien aplinkos pakeitimas jau yra terapija, leidžianti negalvoti apie kasdienybę, pakeisti rutiną, užmiršti įvairius darbų klausimus ir buitinius dalykus. Vos kelioms dienos atvykę į Nidą – pailsėsite.

Tiesa, šiuo metų laiku poilsis Nidoje šiek tiek kitoks, tačiau veikti čia yra ką. Galėsite aplankyti uždarose erdvėse esančius objektus – Tomo Mano memorialinį vasarnamį, etnografinę senojo žvejo sodybą, gintaro galeriją, Nidos krašto muziejų. Kitaip tariant, žiemos poilsis Nidoje gali tapti puikiu būdu įgauti naujų žinių, pasidomėti senąja kultūra ir intelektualiai praleisti laiką.

Kaip ir bet kurio sezono metu, žiemą poilsis Nidoje neatsiejamas ir nuo tradicinių žuvies patiekalų. Net ir patys Nidos gyventojai mėgsta laiką leisti daugybę metų gyvuojančiose kavinėse, kuriose virtuvės šefai patiekalus gamina pagal nuo senų  laikų išlikusius kuršių receptus. Šeimos verslais tapusios užeigos bet kuriuo metų laiku pasirengusios skaniai nustebinti Nidos svečius.

Ir menininkams, dievinantiems užburiančio grožio gamtos vaizdus ar ieškantiems įspūdingų kadrų, poilsis Nidoje žiemos metu gali tapti nepakeičiamas. Sakoma, kad būtent žiemą didelis vėjas ir šaltis Nidoje ant medžių suformuoja savotiškas skulptūras. Nejaugi galima praleisti progą visa tai pamatyti?

O poilsis Nidoje pavasarį – prabudimo, atsinaujinimo ir įkvėpimo metas. Jeigu Jums to trūksta – Nida laukia Jūsų.

Tiesa, poilsis Nidoje bet kuriuo metų laiku sunkiai įsivaizduojamas vienai dienai… Tai reiškia, kad reikėtų pasirūpinti ir nuoma Nidoje.

Darant tai iš anksto didėja tikimybė rasti tai, ko kiekvienas ieško – kambario, apartamentų ar netgi viso buto. Keletą nuomos Nidoje variantų – tiek pavieniams asmenims, tiek poroms ar šeimoms – siūlo poilsio namai „Nidos gaiva“.

Poilsio namuose „Nidos gaiva“ – rūpestis, šiltas priėmimas ir komfortiškas apgyvendinimas garantuoti.

Poilsis Nidoje | Apgyvendinimas Nidoje

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!