Iškyla prie jūros

Tai gali atrodyti kaip šis žiauriai šaltas vasaris yra begalinė žiema ir mes niekada nepabėgsime, bet nebijokite – pavasaris bus čia, vieną dieną. Tuo tarpu, yra pavasario atostogos, kurios artėja greičiau, nei jūs manote. Po kelių trumpų savaičių galėsite pailsėti nuo mokyklos ir darbo, padėti galvą kažkur atogrąžų ir šiltų kraštų, ir dėvėti bikini vietoj aštuonių sluoksnių, trijų porų kojinių ir žieminių batų. Na, tikiuosi, jūs galėsite tai padaryti.

Tiems iš jūsų, kurie planuoja praleisti pavasario atostogas kažkur kur pakankamai karšta gulėti paplūdimyje visą dieną, leiskite man tiesiog pasakyti, kaip aš pavydžiu. Dabar leiskite man pasakyti, kad turite būti pasirengę. Tai greičiausiai buvo mėnesių, nes jūs gulite saulėje visą dieną, ir nors smėlis ir vandenynas yra tikrai geriau nei sniegas ir ledai, jis vis dar ketina imtis šiek tiek priprasti. Štai kur tie patarimai praverčia.

atostogos prie juros

iskyla prie juros

poilsis prie juros

Įsitikinkite, kad turite išsirinkę geriausią pavasario laiką atostogoms kada nors pasimokykite keletą triukų, kad paplūdimys taptų dar labiau panašus į rojų, nei yra dabar. Ir net jei šiais metais nebeisi kažkur kur šilta ir tyliai prakeiksi mane, tiesiog padaryk tai vasarą, kuri, pažadu, bus čia anksčiau, nei manai. Gal. Tikiuosi.

 1. Įdėkite savo iPhone į plastikinį sumuštinio maišelį, kai einate į paplūdimį

Jutiklinis ekranas vis dar veikia per plastiką, todėl galite naudoti telefoną nesugadindami jo smėliu ir vandeniu.

 1. Laikykite buteliuką kūdikių miltelių arti jei reikės atsikratyti smėlio

Tai nuima drėgmę nuo odos ir plaukų, todėl lengviau nukristi smėliui.

 1. Slėpkite pinigus lūpdažio arba vazelino tūbelėje.

Tai lengva nešiotis, ir niekas jų ten neieškos.

 1. Slėpti alkoholį tuščiame nuo saulės apsaugančių losjonų talpyklėje

Tai puiku, jei jūs neturėtumėte atnešti gėrimo paplūdimyje. Akivaizdu, kad prieš tai reikėtų talpyklą gerai praplauti.

 1. Pamiršai alavijo? Naudokite jogurtą

Paprastas šaltas jogurtas dėl saulės nudegimo apie 10 minučių užteptas ant kūno sumažins skausmą.

 1. Ar jūsų bikini linija sudirgusi nuo skutimosi ar depiliacijos? Ją ramina ramunėlių arbata.

Atšaldyti ramunėlių arbatos maišeliai sudirgusioje srityje atsikratys paraudimo.

 1. Pasiimkite tablečių talpą sudėti bet kokiems juvelyrikos ar kitus mažus daiktus kurių jūs nenaudojate papludimyje.

Tai padės nepamesti mažų daiktų tašėje.

 1. Užšaldykite savo alavijo ledo kubelių padėklą prieš išvykdami

Kai grįšite namo, patrinkite juos ant odos ir jauskite atgaivą iš karto.

 1. Atsineškite geriamuosius šiaudelius į kelioninį dantų šepetėlių laikiklį

Dabar galite gurkšnoti stilingai!

 1. Padarykite savo ledo pakuotę užpildydami maišelį vandeniu, tada užšaldykite jį

Dėkite ledo gabaliukus į savo gėrimą, kad jis būtų šaltesnis.

 1. Siuvinėkite kišenes ant paplūdimio rankšluosčio

Ten galėsite laikyti svarbius daiktus ir jie nusvers rankšluostį, kad vėjas nenupūstų.

 1. Slėpti alaus skardinę ar butelį dideliame plastikiniame puodelyje

Gerkite per šiaudelį, ir niekas jums nieko nepasakys.

 1. Padarykite kokoso purškalą, kad plaukai negarbanotų ir hidratuotų

Sumaišykite kokosų aliejų su levandų aliejumi ir vandeniu, ir supilkite jį į purškimo butelį, kad neštis į paplūdimį. Purškite jį ant šlapių plaukų, kad atrodyti stulbinančiai.

 1. Atsipalaiduokite paplūdimyje, pasitelkite natūralius akcentus

Sumaišykite kokosų aliejų, citrinų sultis, vandenį ir druską, kad pašviesintumėte plaukus.

 1. Išlaikykite savo kojas puikiai atrodančias su vazelinu ar losjonu

Paplūdimys ir smėlis daro kojas sausas ir negražias. Nakčiai užtepkite vazeliną ar losjoną, tada dėvėkite kojines ir eikite miegoti. Ryte, jūsų kojos bus kaip naujos.

 1. Susipakuokite daiktus iš vakaro

Prisiminkite dienas, kai jūs nuėjote į paplūdimį ir jūsų vienintelis nerimas buvo tai, kokį maudymosi kostiumą dėtis? Jums pavykdavo skaityti knygą, atsipalaiduoti saulėje ir net pasnausti. Su mažais vaikais, kai nerūpestingas gyvenimo būdas yra tolima atmintis, o jūsų diena paplūdimyje tapo kitokia diena paplūdimyje.

Bet nenervink mamos. Tai gali būti ne visai taip lengva atsipalaiduoti, bet dieną paplūdimyje su savo vaikais vis dar gali būti rūpesčių. Tokiu atveju poilsis Nidoje ir Juodkrantėje gali praeiti sklandžiai. Jums tiesiog reikia šiek tiek papildomo planavimo. Gerai, juokauju, jums reikia daug papildomo planavimo. Bet neleiskite, kad tai atgrasytų jus – tiesiog sekite mūsų patarimus ir gudrybes, ir jums tai pagelbės ne vieną kartą.

 1. Aprenkite vaikus apsaugančiais nuo saulės drabužiais

Kuo mažiau oda veikiama galingų saulės spindulių, tuo geriau. Tai mažiau odos galinčios potencialiai nudegti, ir dėl mažesnio odos ploto turite nerimauti, mažiau reikia teplioti apsaugos nuo saulės priemones visą dieną.

 1. Tepkitės apsaugos nuo saulės priemonėmis prieš einant į paplūdimį

Tai vienas iš dalykų kuriuos yra būtina padaryti. Mes žinome, kad tai tik dar vienas papildomas rūpestis apie kurį reikia galvoti, kaip jūs pašėlusiai norite išeiti, bet jūs neturite laukti, kol pasieksite smėlį. Pradėsite dieną paplūdimyje su daug nereikalingo streso, bandysite persekioti susijaudinusius lakstančius vaikus, Be to, trinant apsaugos nuo saulės priemones ant smėlėtų kojų jis neveikia pilnu savo potencialu, o jūsų vaikai nėra suinteresuoti mokytis iš klaidų.

 1. Patikrinkite bangas

Žinojimas, ar bangos stiprios ar ne, padės jums nuspręsti, kur įsteigti šiandienos “stovyklą”. Jūs nenorite būti tie žmonės, kurie tik įsikūrę supranta kad galiausiai bus nuplauti bangų ir turi keltis į kitą vietą.

 1. Kiekvienam žmogui po rankšluostį

Savaime suprantama, bet jūs negalite manyti, kad jūsų vaikai “dalinsis” rankšluosčiu, arba kad jūsų jauniausias vaikas nesušlaps. Tai įvyks, todėl planuokite į priekį ir atneškite pakankamai rankšluosčių, kad kiekvienas turėtų savo. Įdėkite vyresnio amžiaus vaikams jų asmeninį rankšluostį, o tai reiškia kad jie privalės pasikabinti jį kažkur išdžiūti po to, kai juo pasinaudos (o ne palikti jį suglamžytą šlapią krūvoje ant smėlio, kas neišvengiamai atsitiks, jei neduosite jiems asmeninio iš anksto).

 1. Pilna ultravioletinių spindulių apsauga – skrybelės ir akiniai nuo saulės.

Net su apsaugos nuo saulės tepalu, jei jūs praleidžiate visą dieną paplūdimyje, jums reikia papildomai apsaugoti savo vaiko akis. Akinantis atspindys nuo smėlio ir vandenyno yra labai stiprus ir gali padaryti didelę žalą su pastoviu poveikiu.

 1. Pakaitiniai drabužiai.

Jūsų vaikai sušlaps. Tada išsivolios smėlyje. Vaikams atsibos būti šlapiems ir smėlėtiems. Taigi, kai ateis tas laikas (ir patikėk mumis, jis ateis), įsitikinkite, kad turite švarių drabužių pakeitimui netoliese. Tai gali būti lengvi rūbeliai, neužimantys daug vietos.

Kai jie įšoks į švarius drabužius pakabinkite juos ant savo paplūdimio kėdės išdžiūti. Tokiu būdu jūs lengvai galėsite nusikratyti smėlį, kai esate pasiruošę pakuotis, ir, jei jūsų mažylis nusprendžia, kad jie nori eiti paskutinį kartą pasimaudyti, apranga bus bentjau pusiau išdžiuvusi.

 1. Maišelis šiukšlėms

Kada nors matėte šiukšlines patogioje netoli jūsų paplūdimio vietoje? Mes ne. Pasiimkite kartu savo šiukšlių maišelį, kad jūs galėtumėte lengvai atsikratyti savų šiukšlių.

priejuros

priejuros.lt

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

Previous
Kodėl verta apsilankyti Neringoje?
Iškyla prie jūros