Nakvynė Nidoje – svarbiausia geras oras

Nakvynė Nidoje (kaip ir apskritai atostogų praleidimas Nidoje) neretai pavadinama ekologišku poilsiu. Žinote kodėl? Nes, pirmiausia, Nida – natūralumą skleidžiantis Lietuvos kurortas ir bet koks apgyvendinimas čia dvelkia paprastumu bei jaukumu.

Nedideli namukai, jaukiai ir kukliai įrengti kambariai sukuria paprastumo įspūdį, nevargina ir leidžia kokybiškai pailsėti.

nakvyne nidoje papludimys

nidos grozis

Tai, kad nakvynė Nidoje pelnytai laikomas ekologišku poilsiu išduoda ir kiti veiksniai.

  1. Jau gana seniai norintiems patekti į Nidą, reikia susimokėti ekologinį mokestį, t. y. vietinė rinkliava už įvažiavimą į miestelį. Šis sprendimas buvo priimtas tam, kad ribotų eismą, kad išsaugotų krašto autentiką, kad apsaugotų aplinką nuo didelės taršos ir kad nedidelis miestelis nebūtų užkištas transporto priemonėmis, trukdančiomis švariam Ne tik dienos, bet ir nakvynė Nidoje šios tvarkos dėka tampa švaresnė, tyresnė ir gaivesnė, todėl į šį kurortą plūsta ramybę ir natūralumą dievinantys keliautojai.

Nereikėtų manyti, kad tokia tvarka apsunkina kelionę į Nidą. Alternatyvų čia yra labai daug – keliauti galima autobusu (vietiniai verslininkai siūlo labai patrauklius pasiūlymus tokioms kelionėms), vandens transportu (keltais ar pramoginiais laivais).

Be abejo, tai nėra taip paprasta, kaip visur nuvykti savo nuosavu automobiliu, tačiau reikėtų įvertinti tokios kelionės išskirtinumą, ekologinio turizmo plėtotojų pastangas ir atvykus į Nidą praleisti čia kelias dienas.

Nakvynė Nidoje nėra sudėtingas dalykas – ją tikrai nesunku rasti ir užsisakyti, jei viskas planuojama iš anksto.

  1. Natūrali gamtinė ir kultūrinė aplinka – taip pat yra ekologinio turizmo elementas. Nidos gamtos ir kultūros paveldas yra saugomas UNESCO ir įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Būtent dėl to Nida yra puoselėjama, joje griežtai ribojami leidimai naujoms statyboms, draudžiama niokoti ir keisti pastatų stilių bei architektūrą. Apsilankius Nidoje kvapą gniaužia senovės stiliaus maži mediniai namukai. Net ir 2003 metais miestelyje pastatyta bažnyčia privalėjo atitikti Nidos architektūros standartus – ji yra medinė su nendriniu stogu ir dvelkia kuklumu, bet kelia nenumaldomą norą joje apsilankyti.

Nidos gamtinė ir kultūrinė aplinka yra tokia įvairi, tokia turtinga, kad jeigu jau nusprendėte atvykti į Nidą, pabūkite čia ilgiau. Nakvynė Nidoje taip pat prisideda prie puikaus poilsio užtikrinimo.

Nakvynė Nidoje gali būti užsakoma pagal kiekvieno poreikius – yra ir pigesnių, ir brangesnių variantų. O jei ieškote optimalaus nakvynės Nidoje varianto, apsilankykite poilsio namuose „Nidos gaiva“. Čia kambariai primena jaukių namų aplinką, o kaina visiškai negąsdina. Maža to, ir šeimininkai visada nusiteikę svetingai.

  1. Ekologiška Nidos aplinka susijusi ne tik su švariu oru, gamtiniu ir kultūriniu paveldu, bet ir su švariu vandeniu. Nidos paplūdimys yra apdovanotas Mėlynąja vėliava, t. y. pažymėtas kokybės ženklu. Tai reiškia, kad Nidoje paplūdimys yra atsakingai prižiūrimas, jūros vanduo švarus ir abu jie (tiek paplūdimys, tiek vanduo) atitinka visus aplinkosauginius reikalavimus. Ir tikrai šiam gėriui skirti tik vieną dieną būtų didelė klaida, todėl pasirūpinkite nakvyne Nidoje ir praleiskite čia tiek laiko, kiek reikia Jūsų poilsiui.

Tad jei norite suprasti, kodėl būtent Nidoje galima atrasti ekologišką poilsį, turite čia atvykti ir pabūti. Pasirinkę nakvynę Nidoje pabėgsite nuo greito gyvenimo tempo, kasdienių rūpesčių ir atrasite tobulų atostogų galimybę.

Jeigu jaučiate, kad jums toks poilsis Nidoje reikalingas, jeigu planuojate atostogas ir norite palaikyti ekologišką turizmą – Nida laukia jūsų, o poilsio namai „Nidos gaiva“ nakvynė Nidoje klausimais visada pasirengę padėti ir pasiūlyti tai, kas geriausia.

XOXO
signature

Subscribe so you don’t miss a post

Sign up with your email address to receive news and updates!

Previous
Poilsis Nidoje ir Juodkrantėje – garantuotas savaitgalis
Nakvynė Nidoje – svarbiausia geras oras